Společenská místnost

je součástí penzionu, má kapacitu cca 30 - 34 osob. Tento prostor se nabízí k pořádání společenských, školících, rodinných i firemních akcí. Vedle této místnosti je kuchyň, která se dá využít pro přípravu nápojů, občerstvení, případně k ohřátí jídla.

Dvůr se zastřešením, uzavíratelným venkovním posezením a barem

Tento prostor lze využít pro větší akce, přístřešek může být za pěkného počasí otevřený a tím je propojený s prostorným dvorem, kde mohou být též lavice, stoly, parket a kapela. Na dvoře je možné opékat krůty, kýty, selátko atd. Součástí dvora je dětský koutek s pískovištěm, houpačkou a další zábavou pro děti.

Za chladného počasí se dá přístřešek uzavřít, vznikne tím zateplená místnost s barem, kde se dá i přitopit. Pod přístřešek se vejde až 80 lidí na sednutí. Za chladného počasí se k tomuto přístřešku může postavit stan, z přístřešku tak vcházíte přímo do stanu, tím se prostor zvětší. Například kapela a parket mohou být ve stanu.

Cena za pronájem prostor za účelem svatby, rodinných oslav, školících akcí a podobně se tvoří na místě při osobním setkání nebo telefonické domluvě. Odvíjí se od množství pronajatých prostor, počtu ubytovaných osob, počtu pronajatých dní a poskytnutých služeb.

V případě zájmu, nás kontaktujte zde:
   rezervace@ucervenepodkovy.cz
   +420 731 161 001

Občerstvení

V penzionu se podávají pouze snídaně pro ubytované. Pro firemní i rodinné akce je možné domluvit dovoz chutného teplého i studeného jídla, rautů… Ve dvoře je dále možné opékat prase, kýty, krůty atd. Zapůjčit gril, zajistit obsluhu, vše po včasné domluvě.